Portal PTP
.:: Zarząd Główny PTP :: Stawki 5/7, 00-183 Warszawa ::.
PTP
· Strona główna
· Władze
· Kodeks
· Statut PTP
· Oddziały, sekcje, placówki
  i komisje rekomendacyjne

· Członkostwo
· Certyfikaty
   i rekomendacje

· Rekomendowani
   członkowie Towarzystwa

· Opinie i ekspertyzy
· Prace Zarządu Głównego
· Walne Zgromadzenie
· 100 lat PTP
· Czasopisma
· Ogłoszenia
· Przelew
· Napisz do nas
Dla psychologów
· Statut, kodeks
  etyki i komentarze

· Psychologia a prawo
· Tajemnica zawodowa
· Techniki projekcyjne
· Metody diagnostyczne
· Pomoc dla psychologów
· Ustawa
· Przyszły Samorząd
· Specjalizacja psychologia
  kliniczna

· EuroPsy - Europejski
  Certyfikat Psychologa

· EFPA
· Szkolenia i warsztaty
· Konferencje
· Praca dla psychologa
· Współpraca
  międzynarodowa

· Zasłużeni dla PTP
· Nagrody
· Zjazdy

· Linki
· Download
· Wszystkie teksty ze strony
Szukaj


Rekomendacje: IX.Lista certyfikowanych psychologów sportu
Wysłano dnia 28-06-2012 przez admin
Certyfikaty i rekomendacje

Lista osób, które uzyskały certyfikat psychologa sportu

Honorowe certyfikaty psychologa sportu

Polskie Towarzystwo Psychologiczne 6 czerwca 2012 r. przyznało honorowe certyfikaty psychologa sportu
następującym osobom:

prof. dr hab. Jacek Gracz
prof. dr hab. Andrzej Jakubik
mgr Jadwiga Kłodecka-Różalska
prof. dr hab. Tadeusz Rychta
dr hab. Tadeusz Sankowski
dr hab. Edward Wlazło
dr hab. Janusz Zdebski



Certyfikaty w klasie mistrzowskiej oraz w klasie I i II

Warszawa Wrzesień 2017 roku

IMIĘ I NAZWISKO
MIASTO
KLASA I NR
CERTYFIKATU
Data ważności
KONTAKT
Adamiec Aleksandra
Kraków
II nr 1
695 773 011
adamiecaleksandra@wp.pl
Basiaga-Pasternak Joanna
Kraków
I nr 1
605 663 202
Zakład Psychologii AWF Kraków
Al. Jana Pawła II 78
joannabp@psychologsportowy.net
Bińkowska Martyna
Bydgoszcz
I nr 2
517 271 306
martynabinkowska@tlen.pl
Blecharz Jan
Kraków
Mistrzowska
nr 2
Superwizor

blejan@wp.pl
Budnik-Przybylska Dagmara
Gdańsk
I nr 3
psydbu@univ.gda.pl
Cygan Hanna
Warszawa
I nr 4

Denus Joanna
Warszawa
II nr 5
 
Graczyk Marek
Gdańsk
Mistrzowska
Nr 1
Superwizor

Habrat Paweł
Warszawa
I nr 5

Herzig Marzanna
Kraków
Mistrzowska
nr 3
Superwizor
603 641 737
marzannah@acti-test.pl
Kochanowski Marcin
Warszawa/Łódź
I nr 6

Krasuska Małgorzata
Warszawa
II nr 2
601 257 796
pskrasuska@gmail.com
Krawczyński Marcin
Gdańsk
Mistrzowska
nr 4
Superwizor

Kwiatkowski Marcin
Lublin
I nr 7
608 664 183
m.kwiatkowski@sportandminds.pl
Lachowicz Milena
Gdańsk
I nr 8
665 830 665
milena@kiero.net
Macur Justyna
Wrocław
I nr 22
28.06.2024
 
Madey Joanna
Warszawa
I nr 9
501 054 891
j.madey@wp.pl
Marczyński Antoni
Warszawa
I nr 23
28.06.2024
 
Mieńkowska Beata
Warszawa
Mistrzowska
nr 5
Superwizor

Mitka Bartosz
Warszawa
II nr 3
CRS Clinic
(dawniej Centrum Rehabilitacji Sportowej)
w Warszawie
bartek@mitka.pl
Nowak Martyna
Warszawa/Poznań
I nr 10
605 108 121
info@martynanowak.com
www.martynanowak.com
Nowicki Dariusz
Olsztyn
Mistrzowska
nr 6
Superwizor

Parzelski Dariusz
Warszawa
Mistrzowska
nr 7
Superwizor
601 402 106
dparzelski@wp.pl
www.psychologsportu.com
Piechnik Aleksandra
Warszawa
I nr 11
888 522 620
aleksandra.piechnik@gmail.com
Pietrzyk-Matusik Dorota
Warszawa
I nr 12
matusik.dorota@gmail.com
Pisarek Agnieszka
Warszawa
I nr 13
agnieszka.pisarek@psychologia-sportu.pl
www.psychologia-sportu.pl
Przybylski Jacek
Gdańsk
I nr 14
psyjp@univ.gda.pl
Ręgwelski Maciej
Warszawa
I nr 15
604 358 500
maciej@regwelski.com
www.psychologsportu.com.pl
Rutkowska Katarzyna
Lublin
I nr 16
kr@psychologsportu.pl
www.psychologsportu.pl
Selwant Katarzyna
Warszawa
I nr 17
501 945 304
selwant@op.pl
www.psycholog-sportowy.pl
Siekańska Małgorzata
Kraków
I nr 18
malgorzata.siekanska@awf.krakow.pl
Zakład Psychologii AWF Kraków
al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków
tel. 12 683 12 99
Sobczyk Marcin
Warszawa
II nr 6
604 652897
marcinsobczyk@tlen.pl
Sroka-Oborska Patrycja
Warszawa
I nr 19
792 255 233
patrycjasroka@wp.pl
Supiński Jan
Wrocław
Mistrzowska
nr 8
Superwizor
601 560 525
jan.supinski@awf.wroc.pl
Wódka Kamil
Lublin
Mistrzowska
nr 9
Superwizor
kw@psychologsportu.pl
www.psychologsportu.pl
Zagórska Adriana
Warszawa
I nr 20
501 726 133
adazagorska@wp.pl
Zienowicz Aleksandra
Gdynia
II nr 4
607 108 547
zienowicza@gmail.com
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
w Gdyni
al. Zwycięstwa 96/98









Pokrewne linki
· Więcej o Certyfikaty i rekomendacje


Najczęściej czytany tekst o Certyfikaty i rekomendacje:
I. Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów

Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku