Lista odnowionych rekomendacji II stopnia
Data: 15-04-2014
Temat: Certyfikaty i rekomendacje


II stopień – trenerzy treningu interpersonalnego



  1. Andrychowicz Bożena
  2. Bajdak Honorata
  3. Bawolski Marek
  4. Bekair-Dłużyńska Ilona
  5. Beszłej Magdalena
  6. Bochyńska Barbara
  7. Boral Franciszka
  8. Borek Mirosław
  9. Borys Ryszard
  10. Borzyszkowska Lucyna
  11. Chalimoniuk Ewa
  12. Chludzińska Zofia
  13. Cisek Dąbrowska Joanna
  14. Czemierowska Koruba Ewa
  15. Czerniak Marek
  16. Czerniakiewicz Halina
  17. Czupryńska-Wiewióra Joanna
  18. Dębowska Małgorzata
  19. Dolna Hanna
  20. Eaton Aneta
  21. Grab Sławomir
  22. Grochowalska Lucyna Teresa
  23. Gromińska Anna
  24. Grzegorzewicz Barbara
  25. Heryng Zbigniew
  26. Hrynkiewicz-Bogenryter Jadwiga
  27. Ilnicka Magdalena
  28. Jabłoński Wojciech Jakub
  29. Jadczak-Szumiło Teresa
  30. Janke Dorota Barbara
  31. Januszkiewicz Mirosława
  32. Jaroszewska Monika Anna
  33. Jasek Elżbieta
  34. Jaskólska Iwona
  35. Jaskulski Mieczysław
  36. Jeżowska-Kwaśny Katarzyna
  37. Jopek Iwona Małgorzata
  38. Jurecka Aleksandra
  39. Juros Jadwiga
  40. Kapica Agnieszka
  41. Karamać Magdalena
  42. Karasowska Aleksandra
  43. Kielnik Danuta
  44. Kolska-Lach Beata
  45. Kołacz Ewa
  46. Kołodziejczyk Tomasz
  47. Kołodziej-Szmid Edyta
  48. Korczowska-Woźniak Kamila
  49. Koske-Zduńczyk Iwona
  50. Kowalcze Małgorzata
  51. Kowalska Zofia
  52. Krawczuk Teresa
  53. Krowiranda Anna Maria
  54. Królak Elżbieta
  55. Krzempek Barbara
  56. Krzyształowicz-Stachyra Halina
  57. Kucińska Marzenna
  58. Kunicka Alicja Dorota
  59. Leśniak Józef
  60. Łubnicka Krystyna
  61. Majak Dariusz
  62. Mally Beata
  63. Marciniak Czesława
  64. Marciniak-Antoszek Renata
  65. Marquardt Maria
  66. Marsollek Marcin Piotr
  67. Marszał-Wiśniewska Magdalena
  68. Mędrykiewicz Kamila Stanisława
  69. Mielczarek Maria
  70. Miros Grażyna
  71. Nitkiewicz-Powichrowska Joanna
  72. Niżankowska-Półtorak Barbara
  73. Orzechowska Jadwiga
  74. Pisarek Danuta Małgorzata
  75. Pocica Jerzy
  76. Południak Violetta
  77. Popielecki Mirosław
  78. Potempska Elżbieta
  79. Powichrowska Joanna
  80. Przybyła-Basista Hanna
  81. Pszenicka-Zahorska Magdalena
  82. Pytlakowska Anna
  83. Rabuczewska-Łozowska Danuta
  84. Raczyńska Iwona
  85. Reguła Dorota
  86. Rosa-Chłobowska Renata
  87. Rozłucka Alina
  88. Rydlewska Barbara
  89. Sasin Piotr
  90. Schmiegel Małgorzata
  91. Seweryńska Anna Maria
  92. Sikora Dorota
  93. Skwara Aleksandra
  94. Smolak Joanna
  95. Sochocka Janina
  96. Sońta Elżbieta
  97. Stec Roman
  98. Synowiecka-Łapińska Barbara
  99. Szatanik Maria
  100. Szczepańska Hanna
  101. Szmalenberg Iwona
  102. Szmyd Barbara
  103. Szwarc Krystyna
  104. Szymańska Maria Monika
  105. Tatarska Maria Jolanta
  106. Teodorczyk Barbara
  107. Troczyński Krzysztof
  108. Wiechcińska-Szymańska Anna
  109. Wieczorek-Tutak Lucyna
  110. Willan-Horla Lidia
  111. Wiśniewska Aleksandra
  112. Wojciszke-Orska Ewa
  113. Wojnowska Małgorzata
  114. Wojtyła Teresa
  115. Worobiej Teresa Mirosława
  116. Wójtowicz Jerzy
  117. Wróbel Agnieszka Aleksandra
  118. Wróbel-Sucharska Gorgonia
  119. Wróblewska Grażyna
  120. Zaborowska Teresa
  121. Zdrodowski Leszek
  122. Zdrowak-Mrok Teresa
  123. Zoń Edward






Tekst jest z Portal PTP
http://www.ptp.org.pl

Adres tego tekstu to:
http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=536