2017_06_08 Walne zebranie Sekcji Socjoterapii
Data: 08-06-2017
Temat: Z prac Zarządu Głównego


Nieudane NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE
SEKCJI SOCJOTERAPII

       Zarząd Główny PTP, zgodnie z art. 45 i 47 ust.3 i 4 Statutu, zwołał w dniu 3 czerwca br. Nadzwyczajne Walne Zebranie Sekcji Socjoterapii. Powodem zwołania zebrania był brak aktywności Sekcji, a więc konieczność reaktywowania jej działalności i wybór nowych władz Sekcji.       Niestety, Zebranie to skończyło się niepowodzeniem, na 69 członków Sekcji pojawiły się 4 osoby, a 9 innych sygnalizowało, że w tym samym czasie jest konferencja socjoterapeutyczna w Bydgoszczy. W tej sytuacji musimy ponowić próbę zwołania Nadzwyczajnego Zebrania, by wybrać władze Sekcji, bądź podjąć decyzję o jej rozwiązaniu, taka decyzja byłaby zaprzepaszczeniem dużego, wieloletniego dorobku Sekcji.

       Wszystkim członkom Towarzystwa przypominamy, że Komisja Certyfikatów Socjoterapeutycznych, która została wybrana w marcu br. działa niezależnie od Sekcji i jest tak jak wszystkie komisje rekomendacyjne Komisją Zarządu Głównego. Aktywna działalność Sekcji jest jednak bardzo ważnym merytorycznym wsparciem prac Komisji. W najbliższym czasie zaproponujemy kolejny termin Nadzwyczajnego Zebrania, już po wakacjach. Zachęcamy do udziału wszystkich członków Sekcji, a także osoby zainteresowane problematyką socjoterapii.

       Komunikat o nowym terminie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Sekcji Socjoterapii zamieścimy na stronie internetowej oraz roześlemy elektronicznie zawiadomienia do członków Sekcji.Tekst jest z Portal PTP
http://www.ptp.org.pl

Adres tego tekstu to:
http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=689