Portal PTP
.:: Zarząd Główny PTP :: Stawki 5/7, 00-183 Warszawa ::.
PTP
· Strona główna
· Władze
· Kodeks
· Statut PTP
· Oddziały, sekcje, placówki
  i komisje rekomendacyjne

· Członkostwo
· Certyfikaty
   i rekomendacje

· Rekomendowani
   członkowie Towarzystwa

· Opinie i ekspertyzy
· Prace Zarządu Głównego
· Walne Zgromadzenie
· 100 lat PTP
· Czasopisma
· Ogłoszenia
· Przelew
· Napisz do nas
Dla psychologów
· Statut, kodeks
  etyki i komentarze

· Psychologia a prawo
· Tajemnica zawodowa
· Techniki projekcyjne
· Metody diagnostyczne
· Pomoc dla psychologów
· Ustawa
· Przyszły Samorząd
· Specjalizacja psychologia
  kliniczna

· EuroPsy - Europejski
  Certyfikat Psychologa

· EFPA
· Szkolenia i warsztaty
· Konferencje
· Praca dla psychologa
· Współpraca
  międzynarodowa

· Zasłużeni dla PTP
· Nagrody
· Zjazdy

· Linki
· Download
· Wszystkie teksty ze strony
Szukaj


SAMORZĄD ZAWODOWY PSYCHOLOGÓW

  • "brak zgody na publikację danych"- należy podpisać zgodę na opublikowanie danych w Spisie Psychologów Polskich i wysłać ją do ZGPTP. Wzór zgody można ściągnąć TUTAJ. Niestety na niektórych ankietach nie zostało umieszczone to oświadczenie lub było niepełne.
  • "brak wpłaty" - nie potwierdziliśmy jeszcze państwa wpłaty na organizację Samorządu.
    Jeśli dowód wpłaty został wysłany wraz ze zgłoszeniem, to napewno zostaną Państwo wykreśleni z tej listy - potrzeba nam tylko trochę czasu, żeby skontrolować wszystkie zgłoszenia i poprawić ewentualne błędy.

  • Sprawdz do kiedy zostały wprowadzone zgłoszenia
    i sprawdzone wpłaty

    Lista osób z województwa "warmińsko-mazurskie"

    Alicka Bożena Łucja
    Mrągowo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Andrzejczuk Mariola Agnieszka
    Orneta
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Anzulewicz - Gibowicz Leonarda
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Balińska - Misiun Anna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Baranowska Magdalena Maria
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Bartoszek-Majsiej Teresa Maria
    Biskupiec
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Bielska Alina
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Bogusz Iwona Małgorzata
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Bonus-Dzięgo Agnieszka Zofia
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie

    Borońska Marta Klaudia
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Borowska Jadwiga Anna
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Bratko Marta
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Brzozowska Katarzyna
    Olecko
    woj. warmińsko-mazurskie

    Bubacz Wiktoria Maria
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Bugaj Alina
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Buk Monika Katarzyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Bukowska Iwona
    Frombork
    woj. warmińsko-mazurskie

    Burdyńska Oliwia
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: absolwentka 2004

    Błajszczak Sabina
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Chomka Alicja Elżbieta
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Chrapowicki Arkadiusz Bernard
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Czabrycka Krystyna
    Lidzbark-Warmiński
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Czapkiewicz Katarzyna Teresa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Czerski Waldemar Andrzej
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Darska Regina
    Bartoszyce
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Daszewski Jacek
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Dębowska Agnieszka
    Ełk
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Derkowska Małgorzata Danuta
    Giławy
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Dobkowska Maria Danuta
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: brak nazwy uczelni i nr dyplomu

    Dobrowolska Lidia Teresa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Dobrzańska Magdalena
    Giżycko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Domżalska Ewa Anna
    Pisz
    woj. warmińsko-mazurskie

    Downar Anna Agata
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Dragunajtys Monika
    Olecko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Duchniewicz - Człapińska Dorota
    Świątki
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Dunajska-Charkiewicz Małgorzata
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Duszkiewicz Anna Krystyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Dąbrowska Wiesława
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Długołęcka Małgorzata Justyna
    Sczytno
    woj. warmińsko-mazurskie

    Fic Danuta Irena
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Gac Wiesław Janusz
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Gardziejewska Małgorzata
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Gawrońska Anna Weronika
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Gliszczyńska Gabriela Wanda
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Goliński Krzysztof
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Górska Monika
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Grądzka Agnieszka
    Pisz
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Gut Agnieszka
    Bartoszyce
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Guzowska-Michels Hanna Lubomiła
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Gąsowska Laura
    Działdowo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Hermanowicz Elżbieta
    Dywity
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jabłonowska Aneta
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jagielska Barbara
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Janicka Danuta
    Kętrzyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Janikowska Janina
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jankowski Piotr
    Gołdap
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Janowska Emilia
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jarmużewska - Skroboszewska Ewa
    Frombork
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jaskułowska Małgorzata
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jaśkiewicz Grażyna Hanna
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Jędra Alicja
    Giżycko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Junowicz Beata
    Kętrzyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Kalinowska-Sadurska Ewa Maria
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Karolczuk Irena
    Wydminy
    woj. warmińsko-mazurskie

    Kaucz Lucyna
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie

    Kaźmierczak Szymon
    Braniewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kędzierski Andrzej
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kierwiak-Staszek Joanna Aleksandra
    Ełk
    woj. warmińsko-mazurskie

    Kodrzycka Dorota
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kohel Natasza Monika
    Stargard Gdański
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kolenkiewicz Jadwiga
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Korzeniecka Agnieszka
    Pozezdrze
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kosińska Krystyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kossowski Barbara
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kossut Marta
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kowalkowska Irena
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kowalska Justyna Zofia
    Biskupiec
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Koziatek Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kołacz Klaudia Sylwia
    Bartoszyce
    woj. warmińsko-mazurskie

    Kołodziejczak Aleksandra Katia
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Krakowiak Beata
    Ełk
    woj. warmińsko-mazurskie

    Krakowska Beata
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Krasnoborska - Wirchanowicz Magdalena
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Krauze Małgorzata
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Krenc Alicja
    Lidzbark Warmiński
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: Absolwentka 2005

    Królikowska Anna
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie

    Krzyna Izabela
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie

    Krzywosz-Rynkiewicz Beata Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kulpa Ewa
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kusek Joanna Dorota
    Pieniężno
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kuzimska-Malcharek Jadwiga
    Olsztyn2
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kułakowska-Szczepanek Barbara Gabriela
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Kwiatkowska Anna Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Laskowska Dorota
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • brak zaświadczenia o 2 latach pracy w zawodzie

    Leszek Dorota
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Lewandowska Elwira
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Lipińska Agnieszka Urszula
    Bartoszyce
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: absolwent 25-04-2002

    Lis Andrzej
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Litwin Laura Jadwiga
    Ełk
    woj. warmińsko-mazurskie

    Lutoborska Magdalena Patrycja
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Machejek - Ruchel Alina
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Majewicz Aneta Anna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Makarewicz Bożena Małgorzata
    Banie Mazurskie
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Malinowska Izabela Helena
    Giżycko
    woj. warmińsko-mazurskie

    Malta Danuta Stefania
    Nidzica
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Marczyk Jadwiga
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Masiulewicz-Żyśko Lucyna
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Michałowska Barbara
    Mrągowo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Milewska-Gidzgier Teresa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Mioduszewska Beata
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie

    Misiarczyk Izabela
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Misztal Marianna
    Lidzbark-Warmiński
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Mróz-Kaźmierczak Anna
    Braniewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Nakonieczna Alina Katarzyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Niczyperowicz Ludmiła
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Nienart Anna
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Nowakowska Olga
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Nowicka Grażyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Nowicki Dariusz Grzegorz
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Nowotka Halina
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Ogonowska Katarzyna
    Olecko
    woj. warmińsko-mazurskie

    Osowska Ewa
    Ełk
    woj. warmińsko-mazurskie

    Ostrowska Anna
    Pasym
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Ostrowska Katarzyna
    Giżycko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Oszmiańczuk Jerzy
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Ołubowicz Magdalena
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Pabin Katarzyna
    Kętrzyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Pachałko Jan
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Pakuszewska Joanna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Pamfil Angelika Maria
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Piotrowska Beata Agata
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Pniewska Elżbieta
    Mrągowo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Podgórski Piotr
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: absolwent 14-11-2002

    Powolny Beata
    Kętrzyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Prokop Krystyna
    Giżycko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Prusko Helena
    Olecko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Przybyłek Aldona
    Bartoszyce
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Radziszewska Ludwika
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Raplewicz Alina
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Ratkowska Katarzyna Marzena
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Reguła Dorota Joanna
    Działdowo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Rembiszewska Katarzyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Rogalska Agnieszka

    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Różalska Ewelina
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie

    Runo Barbara Celina
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Rutkowska Anna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Rychlik Bożena
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sadowski Andrzej Jacek
    Lidzbark
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sadurski Stanisław Jacek
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Saik Bogusława Iwona
    Kętrzyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Samul Marta
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Samwolska Anna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Serewis-Wachtelberg Małgorzata
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Sienkiewicz Ewa
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sieńkowska Barbara
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: Absolwentka 2005

    Sierpińska Halina
    Mrągowo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sitek Anna
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Skorupska Agata Elżbieta
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Skuzińska Anna Izabela
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Smolińska Elżbieta Grażyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sobolewska Magdalena
    Giżycko
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sodel-Napierała Małgorzata
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sorokosz Irena
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Sowirka Magdalena
    Ełk
    woj. warmińsko-mazurskie

    Stupkiewicz Grażyna Ewa
    Lutry
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Syroka Sabina
    Kętrzyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Szafrańska-Szlendak Marzena Elżbieta
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Szczecina Anna Monika
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Szczepkowska-Pacewicz Zofia Halina
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Szerwińska Katarzyna
    Morąg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: Absolwentka 2006

    Szott-Dolik Violetta
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Szpruch Anna
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Szywała Kazimierz Stanisław
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Słoniecka - Piotrowska Marta
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Słowakiewicz Izabela Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Thiel Barbara
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Topczewska Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Trochimczyk Jadwiga
    Biskupiec
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wacławik Ewa Ala
    Lidzbark-Welski
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wasilewska Anna
    Nidzica
    woj. warmińsko-mazurskie

    Wawrzusiak Monika Barbara
    Milejewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Widuto Maria
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Widuto Marta
    Braniewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wilkowska Ewa
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wnuk-Serwin Anna Jadwiga
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wojciechowska Edyta Anna
    Bartoszyce
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wołoszko Wiktor Bogusław
    Szczytno
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: absolwent 2005

    Wróblewski Jerzy
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wąchała Zdzisław
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Włodarczyk-Dudka Monika Iwona
    Ostróda
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: absolwent 02-06-2003

    Zabłotna Katarzyna
    Rybno
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Zahorska Marzena Izabela
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    • Uwagi: absolwentka 2005

    Zajdlic - Plopa Teresa
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie

    Zaorska Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Zapadka - Wierzchowska Joanna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Zdunek Mirosława
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Zegler Barbara
    Kiwity
    woj. warmińsko-mazurskie

    Zembrzuska-Pitura Marzena Barbara
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Zimnicka - Maculewicz Izabela
    Nidzica
    woj. warmińsko-mazurskie

    Zubkowicz Mirosława
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Łotys Marzena Maria
    Mołtajny
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Łuszczyńska Katarzyna
    Iława
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Świetlik-Amarowicz Ewa Małgorzata
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Świto Emilia Katarzyna
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Świątkowska Alicja Cecylia
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Świątkowska Aleksandra
    Elbląg
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Żebrowska Ewa
    Olsztyn
    woj. warmińsko-mazurskie

    Żełudziewicz - Gromko Beata
    Malbork
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Żukowska Magdalena
    Nidzica
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Żyśko Grzegorz
    Węgorzewo
    woj. warmińsko-mazurskie
    • zgłoszenie zawiera wszystkie wymagane
      informacje i dokumenty

    Wstecz