Portal PTP
  
.:: Sekcja Diagnozy PTP ::.
Informacje


Aktualności
2 Komunikat o IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Diagnoza psychologiczn
2015-02-01 00:27:31

Szanowni Członkowie Sekcji Diagnozy PTP,

uprzejmie przypominamy, że dnia 28 lutego tego roku mija termin zgłoszeń do IV edycji Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania, która odbywa się w tym roku pod hasłem „Standardy diagnozy psychologicznej w praktyce”.

Dziękujemy osobom, które już zgłosiły udział w konferencji. Podczas konferencji planujemy dyskutować o standardach ogólnych procesu diagnozy, które ukazały się na stronie Sekcji w zeszłym roku oraz nad sposobami stosowania ich w poszczególnych obszarach działań psychologów diagnostów - w tym kontekście dostaliśmy informacje o planowanych sympozjach. Wszystkich Państwa zapraszamy do formułowania zajmowania stanowiska w sprawie stosowania standardów diagnozy w różnych obszarach aktywności psychologów i zgłaszania wystąpień na konferencji.

Będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji także do osób, które mogą być zainteresowane udziałem w konferencji. Zależy nam na budowaniu środowiska dyskusji wokół dobrych praktyk w diagnozie psychologicznej.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2015 roku w siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Informacje o konferencji znajdują się tutaj: http://www.acpir.swps.pl/index.php/konferencje/iv-konferencja-naukowa-z-cyklu-diagnoza-jako-przedmiot-badania-i-nauczania-pt-standardy-diagnozy-psychologicznej-w-praktyce

Serdecznie zapraszamy
w imieniu Komitetu Organizacyjnego

Bartosz Zalewski
Katedra Diagnozy Psychologicznej SWPS
Ogólnopolska Sekcja Diagnozy Psychologicznej PTP
diagnoza.konferencja@swps.edu.pl